אודות

חברת כוח אדם ראשונים פועלת בתחום כבר משנת 1995. החברה, שמאחוריה מעל 20 שנות נסיון, פועלת באזור אשדוד והסביבה ומקיימת קשרים הדוקים עם חברות התעשייה המרכזיות ביותר באזור. הניסיון המקצועי של ראשונים הופך אותה לאחת מהחברות המובילות בשוק.

ראשונים פועלת באזור אשדוד, יבנה, קריית גת, רחובות, קריית מלאכי ואשקלון ומתמקדת בתחום התעשייה והלוגיסטיקה. החברה מכילה מאגר נתונים גדול העומד כולו לרשות לקוחות החברה. ראשונים מספקת פתרון מהיר לבעיות ארגון והשמה בכל הענפים המקצועיים והבלתי מקצועיים בתחום התעשייה והלוגיסטיקה. עובדי יצור הכוללים רתכים, מסגרים, חשמלאים וחרטים, עובדי הנהלה ואדמיניסטרציה כולל כל התפקידים הנדרשים עבור ארגון לוגיסטי או תעשייתי.

צוות החברה מבצע מיון קפדני ומעמיק של כל העובדים בשביל להתאים בין האדם למשרה. ראשונים שמה דגש על התאמה מקסימאלית של העובד למקום העבודה הנדרש ועל השתלבות מהירה, יעילה ואפקטיבית במקום העבודה.

צוות החברה מלווה כל מועמד פוטנציאלי במהלך תהליך קליטתו בעבודה. הצוות המקצועי עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר והוא נוהג בדיסקרטיות מרבית בכל מהלך הליווי של העובד וקליטתו במקום העבודה.

ראשונים דואגת לכל הזכויות הסוציאליות של העובד. אנחנו עובדים עם ארגונים מוכרים המספקים תלושי שכר והעסקה ישירה. אנחנו דואגים שכל הזכויות המגיעות לכם במסגרת החוק ישולמו כהלכה. ראשונים עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הנוגע לזכויות עובדים, אנחנו עושים את הכל בשביל לחבר בין מעסיקים ישירים, הוגנים ואמינים לבין אנשי המקצוע המתאימים.